انعقاد توافق نامه همکاری بین اداره کل و انجمن صنفی

تاریخ: ۲۳:۵۹:۳ ۱۳۹۸/۱۰/۴ چهارشنبه
توسط: مدیر سایت ( admin )
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۲۳۵
دیدگاه ها: ۰

در راستای واگذاری بخشی از امور تایید صلاحیت و رتبه بندی شرکتهای خدماتی ،توافق نامه همکاری بین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و انجمن صنفی شرکتهای خدماتی پشتیبانی و فنی مهندسی مشهد منعقد شد.

به گزارش روابط عمومیانجمن صنفی شرکتهای خدماتی پشتیبانی و فنی مهندسی مشهد ، مهندسسنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در رابطه با این خبر گفت : اعتقاد داریمکه می‌توان از ظرفیت کانون حرف در فضاهای اقتصادی،حرفه‌ها و مشاغل خرد در بهبود شرایط کار و اشتغال به خوبی استفاده کرد.بخش خدمات در استان ظرفیت‌های بسیارخوبی دارد و ما در تلاش هستیم در حوزه کاری خود از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

این توافق نامه شامل تشکیل پرونده برابر دستور العمل‌های ابلاغی، بررسی مدارک و مستندات و ارجاع پرونده‌های تکمیلی به این اداره کل جهت طرح در کمیته استانی می‌باشد. به همین منظور و در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و طولانی شدن روند بررسی تعیین صلاحیت شرکتهای متقاضی این توافق نامه منعقد گردیده است.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: ما شما را باور داریم و در همین راستا با واگذاری بخشی از وظایف تصدی گری در قالب تفاهم نامه امیدواریم انجمن از فرصت پیش رو در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم به نحو احسن استفاده نماید.مهندس سنجری در خاتمه افزود: در صورت مشاهده و ضعف در عدم رعایت قوانین و تخلف از دستورالعمل‌های مربوطه حتماً اخطار‌های لازم داده خواهد شد وی افزود: معتقدیم با همدلی و هم افزاییو روحیه مشارکت مشکلات از پیش رو برداشته و خدمات در سریعترین زمان ممکن در دست رس مردم خواهد بود.

در این جلسه ابتدا مهندس احمد عبدا... زاده رئیس هیأت مدیرهانجمن صنفی شرکتهای خدماتی پشتیبانی و فنی مهندسی مشهد ورئیس کانون کارفرمایی انجمن‌های صنفی حرف استان در مطالبی گفت: خوشحال هستیم که بتوانیم در جلسات، برنامه‌ها و اهداف استان حضوری پر رنگ و فعال داشته باشیم. ما عاشق کار و فعالیت هستیم و امیدواریم که بتوانیم به عنوان بازوان اجرایی به مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی کمک کنیم .مهندس عبدا...زاده هدف خود را در این مسیر خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی استان اعلام نمود و گفت:در خدمت به جامعه هدف کوتاهی نخواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد تا امور به نحو احسن اجرایی گردد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
ارسال دیدگاه